KURUMSAL

Hakkımızda : 1978 yılından beri ülkemiz sanayisine başta otomotiv sektörü olmak üzere, birçok kamu ve özel sektör kuruluşuna kesici takımlar ve teknik hırdavat malzemeleri konusunda hizmet vermekteyiz. Her yıl devam eden yatırımları ve deneyimli çalışanları ile konusunda iddialı olan firmamız sektör içindeki tüm müşteri ve kullanıcılarının ihtiyaçlarını ve isteklerini en iyi düzeyde karşılayarak, en yüksek kalite ve hizmet sunmayı hedeflemiştir.

Firmamız yenilikçi, rekabetçi, hızlı ve en iyi hizmet anlayışı ile müşteri odaklı çalışmayı prensip edinmiştir. Tüm personel bu prensipler doğrultusunda sürekli eğitime tabi tutularak, bilgi ve becerileri en üst düzeyde tutulmaktır. Daima yüksek kalite ve zengin ürün çeşidini hedefleyen firmamız tüm Türkiye'de beğeniyle tercih edilmektedir.

Araştırma ve geliştirme faaliyetlerine önem vererek tüketiciye daima en iyiyi sunmak amacı vazgeçilmez şirket politikamızdır.

Türk sanayisine; 50 yıla yakın süredir yenilikçi ve kaliteli ürün zenginliğini tanıtmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Vizyonumuz : İlk hedefimiz müşteri memnuniyeti;
Bunun gereklerini yerine getirmek ve devamını sağlamak şirket politikamızdır.
Hedefimiz; yenilikçi, ilkeli ve sorumluluklarımızın bilincinde yaklaşımımızla bölgemizde lider olmak.

Misyonumuz : Kalitenin ve hesaplı tedariğin herkesin hakkı olduğuna inanıyoruz.

Kalifiye personel çalıştırarak müşterilerimize güvenilir, sorunsuz ve beklentilerinin üzerinde hizmet vermeyi ilke edindik. Bu sayede, pazarda güvenilir hale gelmeyi ve kazanılan güvenin sürekliliğini sağlamayı amaç edinmekteyiz.

Müşterilerimizin ürün taleplerine en kısa zamanda cevap verebilmek, sorunsuz ve kaliteli ürün temin etmek, satışını yaptığımız tüm malzeme ve ekipmanların teslimatından sonrada her zaman müşterilerimizin yanında olmak.

Ürünlerimiz